Palvelemme valtakunnallisesti

Tiesitkö, että me rekrytoimme osaajia ympäri Suomen? Asiantuntijamme etsivät sinulle työntekijän, vaikka olisimmekin kaukana toisistamme. Laajat aukioloaikamme mahdollistavat yhteyden muodostamisen niin puhelimitse, sähköpostin välityksellä kuin myös kasvotusten kahvikupin ääressä. Päätoimipisteemme sijaitsee Tampereen ydinkeskustassa loistavien kulkuyhteyksien varrella, joten voit helposti poiketa keskustelemaan tulevista uravaihtoehdoista asiantuntijoidemme kanssa.
Päätoimipiste
+358 40 722 0710
info@rekrydiili.fi
Arkisin klo 9-17 tai sopimuksen mukaan.
Lapinniemenranta 2
33180 Tampere
Yhteystiedot
Alexi Ala-Lahti
Alexi Ala-Lahti
Markkinointivastaava
alexi.ala-lahti@rekrydiili.fi
040 660 7232
Eetu Rautiainen
Eetu Rautiainen
Rekrytointikonsultti
eetu.rautiainen@rekrydiili.fi
040 709 5508
Emma-Lotta Tynkkynen
Emma-Lotta Tynkkynen
Rekrytointikoordinaattori
emma-lotta.tynkkynen@rekrydiili.fi
040 841 7444
Heidi Saarijärvi
Heidi Saarijärvi
Toimitusjohtaja
heidi.saarijarvi@rekrydiili.fi
Yrittäjä
Juha Perttula
Juha Perttula
Rekrytointikonsultti, kansainväliset asiat
juha.perttula@rekrydiili.fi
0400 326 806
Jukka Saarijärvi
Jukka Saarijärvi
Rekrytointikonsultti
jukka.saarijarvi@rekrydiili.fi
040 143 8507
Marina Nurminen
Marina Nurminen
Harjoittelija
marina.nurminen@rekrydiili.fi
040 120 6495
Matti Marttiini
Matti Marttiini
Rekrytointikonsultti
matti.marttiini@rekrydiili.fi
040 152 5114
Mika Tynkkynen
Mika Tynkkynen
Liiketoimintajohtaja
mika.tynkkynen@rekrydiili.fi
Nelli Läspä
Nelli Läspä
Rekrytointikonsultti
nelli.laspa@rekrydiili.fi
040 355 3040
Stella West
Stella West
Henkilöstö- ja työsuhdevastaava
stella.west@rekrydiili.fi
040 127 1684
Svitlana Freihoff
Svitlana Freihoff
Kansainvälinen koordinaattori
svitlana@rekrydiili.fi
040 196 0779
Veeti Hietanen
Veeti Hietanen
Rekrytointikoordinaattori
veeti.hietanen@rekrydiili.fi
044 996 1062
Vesa Siren
Vesa Siren
Rekrytointikonsultti
vesa.siren@rekrydiili.fi
040 040 6714
Viktoriia Lutokhina
Viktoriia Lutokhina
Harjoittelija
viktoriia.lutokhina@rekrydiili.fi
040 120 6536
Ville Talso
Ville Talso
Rekrytointikonsultti
ville.talso@rekrydiili.fi
040 120 5004
RekryDiili logo
Yhteystiedot
Lapinniemenranta 2
33180 Tampere
Olemme avoinna arkisin klo 9-17 tai sopimuksen mukaan.
Asiakaspalvelu
+358 40 722 0710
Laskutus
laskutus@rekrydiili.fi
+358 40 841 7444

Copyright © RekryDiili Oy - Kaikki oikeudet pidätetään