Henkilökunta

Pirkanmaa / Tampere

Asiakaspalvelu

040 722 0710

Hallinto

Heidi Saarijärvi

Toimitusjohtaja, yrittäjä
vuokratyö, rekrytoinnit, soveltuvuusarvioinnit, suorahaku

heidi.saarijarvi@rekrydiili.fi
 044 337 4707

Sanni Seppänen

Sanni Seppänen

Henkilöstökoordinaattori

sanni.seppanen@rekrydiili.fi
040 841 7444

Veeti Hietanen

Rekrytointikoordinaattori

veeti.hietanen@rekrydiili.fi
 040 127 1684

Elina Lähteenmäki

Elina Lähteenmäki

Rekrytointikoordinaattori

elina.lahteenmaki@rekrydiili.fi
040 152 5114

Elina Lähteenmäki

Tapio Grundström

Liiketoimintajohtaja

tapio.grundstrom@rekrydiili.fi
050 911 8467

Myynti ja rekrytointi

Jukka Saarijärvi

Rekrytointikonsultti
rekrytointi, henkilöstövuokraus

jukka.saarijarvi@rekrydiili.fi
 040 143 8507

    Matias Syrjäniemi

    Matias Syrjäniemi

    Rekrytointikonsultti
    rekrytointi, henkilöstövuokraus

    matias.syrjaniemi@rekrydiili.fi
    040 196 0779

    Armi Tikkanen

    Elia Linna

    Rekrytointikonsultti

    elia.linna@rekrydiili.fi
    040 355 3040

    Armi Tikkanen

    Anja Honkanen

    Rekrytointikonsultti

    anja.honkanen@rekrydiili.fi
    040 709 5508

    Katri_Ylonen_RekryDiili

    Katri Ylönen

    Rekrytointikonsultti

    katri.ylonen@rekrydiili.fi
    040 128 7151

    Armi Tikkanen

    Johanna Laurila

    Rekrytointikonsultti

    johanna.laurila@rekrydiili.fi
    040 040 6491

    Armi Tikkanen

    Emilia Hannula

    Rekrytointikonsultti

    emilia.hannula@rekrydiili.fi
    0400 406 714

    Armi Tikkanen

    Liisa Jänes

    Rekrytointikonsultti

    liisa.janes@rekrydiili.fi
    0400 406 147

    Armi Tikkanen

    Ada Uusinoka

    RD-harjoittelija

    ada.uusinoka@rekrydiili.fi
    040 128 2781

    Armi Tikkanen

    Leea Perä

    RD-harjoittelija

    leea.pera@rekrydiili.fi
    040 127 1684

    Sosiaalinen media

    RekryDiili Pirkanmaa

    Hämeenkatu 28,
    33200 Tampere

    puh. 040 722 0710

    info@rekrydiili.fi

    Laskutus
    040 841 7444

    Olemme avoinna arkisin klo 9–17.

    Avoinna myös sopimuksen mukaan.

    Jätä yhteydenottopyyntö, me autamme!

    Täytä lomake ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

    Jätä yhteydenotto-
    pyyntö, me autamme!

    Täytä lomake ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

    Minua kiinnostaa seuraavat palvelut: